Naj...

YOMIURI SHIMBUN DZIENNIK O NAJWIĘKSZYM NAKŁADZIE

Fot: kentin  wikipedia CC-A 3.0Dziennikiem o największym nakładzie na świecie jest Yomiuri Shimbun. Jest to japońska gazeta wydawana od 1874 roku w Tokio, Osace, Fukuoce i jeszcze kilku innych większych miastach Japonii.

LUKSEMBURG NAJBOGATSZYM PAŃSTWEM ŚWIATA

Według Międzynarodowego Funduszu Walutowego z danych jakie posiada za rok 2008 wynika, że najbogatszym państwem w tym okresie stał się Luksemburg.

Najdroższy na świecie garnitur

Luksusowy projektant Alexander Amosu, którego znajdujący się w Londynie dom projektowy jest znany głównie z wysadzanych drogocennymi kamieniami telefonów i akcesoriów, stworzył w tym roku coś trochę odmiennego - stworzył najdroższy na świcie garnitur.

Najdroższe telefony świata

Większość osób odczuwa przyjemność z posiadania dobrej jakości telefonu komórkowego, ale również ma świadomość, że telefony komórkowe są dobrami konsumpcyjnymi, które zużywają się i będą musiały być zastąpione w przeciągu kilku lat. Z tego powodu, ludzie często wybierając swój telefon nie kupują najdroższego modelu dostępnego na rynku. Niektórzy jednak muszą posiadać okazałe i kosztowne komórki. Najdroższe telefony komórkowe na świecie zostały stworzone w celu dogodzenia właśnie tego typu osobom. A zatem rozpocznijmy odliczanie.

Najpiękniejsza kobieta świata: Helena Trojańska

Najpiękniejsza kobieta świata. Zdrajczyni pożądana przez setki mężczyzn. Umiejętnie wykorzystywała swoje wdzięki. Jej uroda stała się symbolem triumfującej kobiecości, która potrafi zmieniać i kierować losami świata. A może wcale nie była chytrą i przebiegłą intrygantką, a tylko bezbronnym narzędziem w rękach okrutnego fatum...